Archív - Poď na hrad II. - Spišský hrad

rf
0%
Chyba pri získavaní účastníkov: Unsupported get request. Object with ID '336654253124800' does not exist, cannot be loaded due to missing permissions, or does not support this operation. Please read the Graph API documentation at https://developers.facebook.com/docs/graph-api stlač F5
Poď na hrad II. - Spišský hrad
datum 05. 05. 2013
06 : 15 19 : 25
Google mapa Spišský hrad fb

Zraz: 6:15 na vlakovej stanici v Žiline pod hodinami
Odchod vlaku: 6:39

Čo so sebou: nejaké to jedlo, pitie, preistotu pršiplášť, lebo asi nebude najkrajšie, deti do 12 rokov 10€ na vlak a deti nad 12 rokov 12 eur na vlak (určite to bude menej, lebo budeme mať skupinovú zľavu, len momentálne neviem ešte presne koľko je cena lístka, takže toto ešte doplním), samozrejme skautské šatky a pevnú obuv a dobrú náladu... :). 

Máme rezervovaný vstup na 11:00 pre skupinu 20tich osôb, takže poprosím vás, aby sa vás nazbieralo čo možno najviac.... Očakávam vašu hojnú účasť :)

Predpokladaný návrat: 19:21

 

!!! Poprosím vás, aby tí, ktorí vážne chcete ísť, tak sa mi vážne nahláste do piatku - akýmkoľvek komunikačným prostriedkom, že idete, aby som vedela prípadne ešte upraviť počet ľudí na ten vstup do hranu, je to fakt nutné vedieť to dopredu, aspoň dva dni.... !!!

Inak Spišský hrad je jeden z najkrajších na Slovensku, takže na vašom mieste, by som si to nenechala ujsť :).


Okrem návštevy hradu, má me samozrejme pre vás prichystané aj nejaké iné prekvapenia :)

A poprosím aj našich budúcich maturantov, aby sa tentokrát nevyhovárali a predsa len išli s nami, jeden deň oddychu od vašej zaiste nepretržitej prípravy na skúšku dospelosti vám všetkým iba pomôže prečistiť hlavy a pekne usporiadať objemné vedomosti ;)....